Δευτέρα, 31 Οκτωβρίου 2016

ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10, ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 70-56

 
 
 
 
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10 , ΦΥΣΙΚΟ - ΙΑΤΡΙΚΗ "2" : 62-42

 
 
 
ΦΥΣΙΚΟ

Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων (31/10 - 4/11)







ΔΕΥΤΕΡΑ        31/10
15:00
ΦΥΣΙΚΟ - ΙΑΤΡΙΚΗ  2
 
17:00
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
ΤΡΙΤΗ              1/11
15:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. - ΓΕΩΛΟΓΙΑ
 
17:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ         2/11
15:00
ΤΕΦΑΑ - ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ
 
17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 2
ΠΕΜΠΤΗ          3/11
15:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
 
17:00
ΙΑΤΡΙΚΗ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     4/11
15:00
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
 
17:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ( στις 25/10 )




Αποτέλεσμα εικόνας για ranking



A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  
1
1
 
2
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ  
2
2
 
4
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
1
1
 
2
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
1
 
1
1
ΓΕΩΛΟΓΙΑ
2
 
2
2
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ   ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
1
1
 
2
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
2
 
2
2



B   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
1
1
 
2
ΦΥΣΙΚΟ
1
1
 
2
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
3
1
2
4
ΙΑΤΡΙΚΗ
1
1
 
2
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2
3
 
3
3
ΙΑΤΡΙΚΗ   2    
 
 
 
 
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
1
1
 
2




Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΕΩΠΟΝΙΑ
2
 
2
2
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
1
1
 
2
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ   ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
1
 
1
0*
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
1
 
1
1
ΜΗΧ.  ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
1
1
 
2
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ   ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  2
2
2
 
4
* = Μηδενισμός




Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΦΑΑ
1
1
 
2
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
1
 
1
1
ΧΗΜΙΚΟ
2
2
 
4
ΝΟΜΙΚΗ
2
2
 
4
ΙΑΤΡΙΚΗ  3  
2
 
2
2
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
1
 
1
1
Σ.Σ.Α.Σ.
1
 
1
1






Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2016

ΤΡΙΤΗ 25/10, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 74-67



 
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
 
 
 
 

ΤΡΙΤΗ 25/10 , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ "2" - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 45-54

 
 
 
 
ΗΜΜΥ  2
 
 
 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
 
 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10, ΙΑΤΡΙΚΗ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ 63-31










ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
 
 
 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/10 ΙΑΤΡΙΚΗ "3" - ΧΗΜΙΚΟ 54-60

 
 
ΧΗΜΙΚΟ

Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων (24-25 /10 )





Αποτέλεσμα εικόνας για college basketball
 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ   24/10 :    3:00    ΧΗΜΙΚΟ – ΙΑΤΡΙΚΗ  «3»
                                   5:00     ΙΑΤΡΙΚΗ – ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
ΤΡΙΤΗ       25/10 :     3:00    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ «2»
                                   5:00     ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
 
 
 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/10 ΤΕΦΑΑ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 94-66

 
 
 
ΤΕΦΑΑ

ΠΕΜΠΤΗ 20/10 , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ "2" - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 54-58 , ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 53-62



ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
 
 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
 
 
 

Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2016

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/10, ΧΗΜΙΚΟ - ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ






ΧΗΜΙΚΟ



 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ
 
 
 
 
 
 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/10 ΝΟΜΙΚΗ- ΙΑΤΡΙΚΗ "3"

 
 
 
 
 
 
ΝΟΜΙΚΗ
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2016

ΤΡΙΤΗ 18/10 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ "2" - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 20-0





ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  "2"
 
 
 
 

ΤΡΙΤΗ 18/10 ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 52-57


 
 

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ




ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10 ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ

 
 
 
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/10 ΦΥΣΙΚΟ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ 68-64





ΦΥΣΙΚΟ
 
 
 
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
 
 
 
 

Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων 17-21 /10



 
 

Το πρόγραμμα των αγώνων για την εβδομάδα 17-21 /10 είναι :


ΔΕΥΤΕΡΑ          17/10 :  3:00    ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΓΕΩΛΟΓΙΑ
                                       5:00    ΦΥΣΙΚΟ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΤΡΙΤΗ                18/10 : 3:00    ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 2
                                       5:00   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΓΕΩΠΟΝΙΑ  

ΤΕΤΑΡΤΗ          19/10 :  3:00     ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ - ΧΗΜΙΚΟ
                                        5:00      ΝΟΜΙΚΗ - ΙΑΤΡΙΚΗ  3

ΠΕΜΠΤΗ          20/10   : 3:00   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2
                                 5:00    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   21/10 :  3:00    ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΤΕΦΑΑ