Δευτέρα, 19 Δεκεμβρίου 2016

ΤΕΛΟΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ










    Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση του Πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης του ΑΠΘ για την περίοδο 2016-2017. Από κάθε όμιλο τέσσερις ομάδες θα συνεχίσουν στην επόμενη φάση, όπου θα διεκδικήσουν τη συμμετοχή τους στους knock out  αγώνες που οδηγούνε στην Τελική φάση (Final Four).

   Στους πίνακες που ακολουθούν , μπορείτε να δείτε με κόκκινα γράμματα τις ομάδες που συνεχίζουν στη διοργάνωση. Στην επόμενη φάση οι 4 ομάδες του Α'  ομίλου θα αγωνιστούνε εναντίον των 4 ομάδων του Β' ομίλου ,   και οι ομάδες του  Γ ' θα αγωνιστούνε εναντίων αυτών του Δ' .






A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ   6 5 1 11
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ    6 5 1 11
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 6 4 2 10
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ   6 3 3 9
ΓΕΩΛΟΓΙΑ 6 3 3 9
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 6 1 5 7
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 6   6 6




B   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΗ 6 6   12
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ 6 4 2 10
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 6 4 2 10
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 5 3 2 8
ΦΥΣΙΚΟ 6 3 3 9
ΙΑΤΡΙΚΗ   2     6 1 5 7
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ   2 6   6   5*




Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 5 5   10
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ   ΜΗΧ.  2 5 3 2 8
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 5 3 2 8
ΜΗΧ.  ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ 5 3 2 8
ΓΕΩΠΟΝΙΑ 5 1 4 6
ΠΟΛΙΤ.  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 5   2 2






Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΦΑΑ 6 6   12
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 6 5 1 11
ΧΗΜΙΚΟ 6 4 2 10
ΝΟΜΙΚΗ 6 3 3 9
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝ. 5 2 4 8
Σ.Σ.Α.Σ. 6 1 5 6
ΙΑΤΡΙΚΗ  3   6   3 3













Παρασκευή, 16 Δεκεμβρίου 2016

Τετάρτη, 14 Δεκεμβρίου 2016

Τρίτη, 13 Δεκεμβρίου 2016

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12 ΙΑΤΡΙΚΗ "2" - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ : 47-59




 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Δευτέρα, 12 Δεκεμβρίου 2016

Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 12-16 / 12

 
 
 
 
 
 
 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ      12/12
15:00
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ- ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
 
17:00
 
 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ - ΙΑΤΡΙΚΗ  2 
 
18:30
 
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ     14/12
15:00
 
ΦΥΣΙΚΟ - ΙΑΤΡΙΚΗ
 
17:00
 
ΓΕΩΛΟΓΙΑ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   16/12
15:00
 
 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
 
17:00
 
ΧΗΜ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΣΣΑΣ
 
 
 
 
 
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 9/12)









A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ   6 5 1 11
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ    6 5 1 11
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 6 4 2 10
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ   5 2 3 7
ΓΕΩΛΟΓΙΑ 5 2 3 7
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 5 1 4 6
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 5   5 5




B   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΗ 5 5   10
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ 5 3 2 8
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 5 3 2 8
ΦΥΣΙΚΟ 5 3 2 8
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 5 3 2 8
ΙΑΤΡΙΚΗ   2     5 1 4 6
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ   2 6   6   5*



Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 4 4   8
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ   ΜΗΧ.  2 5 3 2 8
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 5 3 2 8
ΜΗΧ.  ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ 4 3 1 7
ΓΕΩΠΟΝΙΑ 5 1 4 6
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ   ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 5   2 2



Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΦΑΑ 6 6   12
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 6 5 1 11
ΧΗΜΙΚΟ 6 4 2 10
ΝΟΜΙΚΗ 6 3 3 9
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝ. 5 1 4 6
Σ.Σ.Α.Σ. 5 1 4 6
ΙΑΤΡΙΚΗ  3   6   3 3