Δευτέρα, 30 Νοεμβρίου 2015

Πρόγραμμα αγώνων 7ης εβδομάδας ( 30/11 - 4/12 )




 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ         30/1115:00ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΝΟΜΙΚΗ
17:00  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΤΡΙΤΗ                 1/1215:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.
17:00ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ          2/1215:00ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
17:00 ΤΕΦΑΑ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ           3/1214:30  ΙΑΤΡΙΚΗ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
16:30  ΗΜΜΥ  2 - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    4/1215:00ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ - Σ.Σ.Α.Σ.
 
 
 
 
 

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 / 11 , ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΝΟΜΙΚΗ 72-58 , ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ 65-58

 
 
 
ΓΕΩΠΟΝΙΑ
 
 
ΝΟΜΙΚΗ
 
 
 
 
 ΒΙΟΛΟΓΙΑ
 
 
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
 
 
 
 
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 27/11/15)





Image result for ranking
 
 
 
A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΕΩΠΟΝΙΑ
4
3
1
7
ΦΥΣΙΚΟ
5
5
 
10
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
3
1
2
4
ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
4
 
4
4
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
4
1
3
5
ΝΟΜΙΚΗ
4
3
1
7
Σ.Σ.Α.Σ.
4
1
3
5
 
 
 
 
 
B   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΗ
3
2
1
5
ΗΜΜΥ
2
2
 
4
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
3
3
 
6
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ-ΜΜΕ
3
 
3
3
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.
4
3
1
7
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
4
2
2
6
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.
5
 
5
5
 
 
 
 
 
Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
3
3
 
6
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
3
1
2
4
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
4
 
4
4
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
4
1
3
5
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
4
3
1
7
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
5
3
2
8
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
3
2
1
5
 
 
 
 
Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΦΑΑ
3
2
1
5
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
3
1
2
4
ΗΜΜΥ  2
3
1
2
4
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
4
2
2
6
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ  2
3
1
2
4
ΧΗΜΙΚΟ
4
4
 
8
ΓΕΩΛΟΓΙΑ
4
1
3
5
 
 
 
 
 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 / 11 ΙΑΤΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 85-52

 
 
 
 
ΙΑΤΡΙΚΗ
 
 
 
 
 
ΧΗΜΙΚΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
 
 

ΠΕΜΠΤΗ 26 / 11, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 79-46 , ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ - Σ.Σ.Α.Σ 65-71

Τετάρτη, 25 Νοεμβρίου 2015

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/11 ΦΥΣΙΚΟ - ΓΕΩΠΟΝΙΑ 70-51 , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. 64-44

 
 
 
ΓΕΩΠΟΝΙΑ
 


ΦΥΣΙΚΟ
 
============================
 
 
 
 
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
 
 
 
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
 
 
 

ΤΡΙΤΗ 24/11 : ΓΕΩΛΟΓΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ "2'" 61-60 , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΧΗΜΙΚΟ 42-63

 
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ "2"
 


ΧΗΜΙΚΟ
 

Δευτέρα, 23 Νοεμβρίου 2015

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/11 : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 83-62 , ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 65-57 .

 
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
 


ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
 
 
 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015

Πρόγραμμα 6ης εβδομάδας ( 23 - 27 / 11)



 
 
 
 
 
 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ        23/11 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
17:00 ΒΙΟΛΟΓΙΑ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ             24/11 15:00 ΓΕΩΛΟΓΙΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2
17:00 ΧΗΜΙΚΟ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2
ΤΕΤΑΡΤΗ       25/11 15:00 ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΦΥΣΙΚΟ
17:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
ΠΕΜΠΤΗ        26/11 15:00 ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ - Σ.Σ.Α.Σ.
17:00 ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   27/11 15:00 ΙΑΤΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
  .
 
 
 
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 20 /11 /15)




Image result for RANKING
 
 
 
A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΓΕΩΠΟΝΙΑ
3
3
 
6
ΦΥΣΙΚΟ
4
4
 
8
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
2
1
1
3
ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
4
 
4
4
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
4
1
3
5
ΝΟΜΙΚΗ
4
3
1
7
Σ.Σ.Α.Σ.
3
 
3
3
 
 
 
B   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΗ
2
1
1
3
ΗΜΜΥ
2
2
 
4
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
2
2
 
4
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ-ΜΜΕ
3
 
3
3
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.
4
3
1
7
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
3
2
1
5
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.
4
 
4
4
 
Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
2
2
 
4
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
3
1
2
4
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
4
 
4
4
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
3
1
2
4
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
3
3
 
6
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
4
2
2
6
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
3
2
1
5
 
 
Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΦΑΑ
3
2
1
5
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
2
1
1
3
ΗΜΜΥ  2
2
1
1
3
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
3
1
2
4
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ  2
2
1
1
3
ΧΗΜΙΚΟ
3
3
 
6
ΓΕΩΛΟΓΙΑ
3
 
3
3