Πέμπτη, 30 Οκτωβρίου 2014

Πέμπτη 30/10/14 ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. - ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ : 69-45

 
 
 
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ  ΜΗΧ.
 
 

ΜΗΧ.  ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ


Πέμπτη 30/10/2014, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 58-48

 
 
 
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

Τετάρτη, 29 Οκτωβρίου 2014

Τετάρτη 29/10 : ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 68-47

 
 
 
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
 
 
 

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
 
 
 
 

Τρίτη, 28 Οκτωβρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων ( 29-31 / 10 )





 
 
 
 
 
ΤΕΤΑΡΤΗ           29/10,  17:00     ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
 

ΠΕΜΠΤΗ            30/10,  15:00    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
                                       17:00    ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. - ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     31/10, 15:00     ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟ
                                      17:00     ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
 
 
 
 

 
 
 
 

Δευτέρα, 27 Οκτωβρίου 2014

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 24/10/14)

 
 
 
 



A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
1
1
 
2
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
1
 
1
1
ΧΗΜΙΚΟ 
2
1
1
3
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
 
 
 
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2
1
1
 
2
Σ.Σ.Α.Σ.
1
 
1
1


B   ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
1
1
 
2
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ
1
1
 
2
ΙΑΤΡΙΚΗ
2
2
 
4
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝ.
1
 
1
1
ΝΟΜΙΚΗ 
1
 
1
1
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
2
 
2
2



Γ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.
1
 
1
1
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
1
 
1
1
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
2
1
1
3
ΤΕΦΑΑ
2
2
 
4
ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
2
 
2
2
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
2
1
1
3
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
2
2
 
4



Δ    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
1
 
1
1
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
2
2
 
4
ΦΥΣΙΚΟ
1
1
 
2
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
2
 
2
2
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
2
1
1
3
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜ.
2
1
1
3

 
A    ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
1
1
 
2
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
1
 
1
1
ΧΗΜΙΚΟ 
2
1
1
3
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
 
 
 
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2
1
1
 
2
Σ.Σ.Α.Σ.
1
 
1
1

Πέμπτη, 23 Οκτωβρίου 2014

Πέμπτη 23/10 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ - ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ 41-37

 
 
 
 
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
 
 

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ
 
 

Τετάρτη, 22 Οκτωβρίου 2014

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/10 , ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 2 : 68-59

 
 
 
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ
 
 

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  2
 

Tετάρτη 22/10 : ΦΥΣΙΚΟ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 58-55

 
 
 
 
 
ΦΥΣΙΚΟ
 
 
 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
 
 
 

Τρίτη, 21 Οκτωβρίου 2014

Δευτέρα, 20 Οκτωβρίου 2014

Σάββατο, 18 Οκτωβρίου 2014

Πρόγραμμα 2ης εβδομάδας (20-24 / 10)


 
 





ΔΕΥΤΕΡΑ       20/10     17:00      ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ- ΧΗΜΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ              21/10     15:00      ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ  ΜΗΧ.-ΓΕΩΠΟΝΙΑ
                                       17:00      ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΦΑΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ        22/10    15:00       ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  2
                                       17:00      ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ- ΦΥΣΙΚΟ

ΠΕΜΠΤΗ        23/10     17:00      ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   24/10   15:00      ΙΑΤΡΙΚΗ- ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
                                       17:00      ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ-ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ