Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου 2013

Πρόγραμμα 7ης εβδομάδας ( 2-6 / 12)


 



 
College Basketball Game Played On An Aircraft Carrier


College Basketball Game Played On An Aircraft Carrier






ΔΕΥΤΕΡΑ          2/12 15.00 Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ – ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
17.00 Γ ΙΑΤΡΙΚΗ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ              3/12 15.00 Β ΓΕΩΛΟΓΙΑ – ΧΗΜΙΚΟ
17.00 Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3
ΤΕΤΑΡΤΗ         4/12      
17.00 Α ΦΥΣΙΚΟ- ΝΟΜΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ          5/12 15.00 Α ΓΕΩΠΟΝΙΑ – ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 29 /11).





Α΄ ΟΜΙΛΟΣ :  Γεωπονία  6 (1) ,  Φυσικό  8 (1) , Μηχανολόγοι Μηχανικοί2  7 (1), Δασολογία  6 (3), Κτηνιατρική  3 (6),   Νομική  5 (3),   Μηχανικοί  Χωροταξίας & Ανάπτυξης  4 (2).

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ : Ηλεκτρολόγοι ΜΜΥ  8 (2), Οικονομικό  6 (3), Γεωλογία  4 (4), Χημικοί Μηχανικοί  6 (2), Οικονομικό3  4 (4) , Ιστορικό-Αρχαιολογικό  5 (3) , Χημικό 5 (3).

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ : Πολιτικοί Μηχανικοί  6 (2), Μαθηματικό  4 (3), Φιλοσοφική  4 (2), Ιατρική  4 (2), ΤΕΦΑΑ  2 (3) , Οδοντιατρική 3 (2).

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ : Μηχανολόγοι 8 (1), Πληροφορική 7 (1), Φιλολογικό 3 (1), Οικονομικό2  6 (1), Φαρμακευτική 2 (3), Πολιτικών Επιστημών 6 (1).


     Δίπλα στη βαθμολογία της κάθε ομάδας αναγράφεται σε παρένθεση ο αριθμός των αγώνων που της έχουν απομείνει για τη φάση αυτή.



Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2013

Πέμπτη 28/11, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ "2" - ΦΥΣΙΚΟ 50-55, ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ :Μηδενισμός Φιλολογικού.





 
 
ΦΥΣΙΚΟ  2013-14
 
 
 
ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
 
 
        Η  ομάδα του Φιλολογικού δεν εμφανίστηκε σε προγραμματισμένο αγώνα της, χωρίς προηγούμενη συνεννόηση. Για το λόγο αυτό μηδενίστηκε στον αγώνα της με την ομάδα των Μηχανολόγων  την Πέμπτη 28/11.
 





Τετάρτη, 27 Νοεμβρίου 2013

Τετάρτη 27/11, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 75-66, ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΓΕΩΠΟΝΙΑ: 76-45

 
 
 
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ  2013-14
 
 
 
 
 
 

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 2013-14
 
 

Τρίτη, 26 Νοεμβρίου 2013

Τρίτη 26/11, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ :86-64, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ-ΓΕΩΛΟΓΟΙ : 76-23

 
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ  2013-14
 
 
 
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  2013-14
 
 

Δευτέρα, 25 Νοεμβρίου 2013

Δευτέρα, 25/11 : ΙΑΤΡΙΚΗ - ΤΕΦΑΑ 84-78



           Ο κανονικός αγώνας έληξε 69-69. Η Ιατρική κέρδισε στην παράταση με σκορ 84-78.



 
ΙΑΤΡΙΚΗ 2013-14
 
 
 



ΤΕΦΑΑ 1013-14

Παρασκευή, 22 Νοεμβρίου 2013

Πρόγραμμα 6ης εβδομάδας (25-29 / 11)


 




ΔΕΥΤΕΡΑ       25/11 15.00 Γ ΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΕΦΑΑ
17.00
ΤΡΙΤΗ              26/11 15.00 Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
17.00 Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΓΕΩΛΟΓΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ        27/11 15.00 Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
17.00 Α ΓΕΩΠΟΝΙΑ – ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ        28/11 15.00 Δ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ
17.00 Α ΦΥΣΙΚΟ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 22/11)










Α΄ ΟΜΙΛΟΣ :  Γεωπονία  5 (2) ,  Φυσικό  6 (2) , Μηχανολόγοι Μηχανικοί2  6 (2), Δασολογία  6 (3), Κτηνιατρική  4(4),   Νομική  5 (3),   Μηχανικοί  Χωροταξίας & Ανάπτυξης  4 (2).

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ : Ηλεκτρολόγοι ΜΜΥ  6 (3), Οικονομικό  4 (4), Γεωλογία  3 (3), Χημικοί Μηχανικοί  5 (3), Οικονομικό3  4 (4) , Ιστορικό-Αρχαιολογικό  5 (3) , Χημικό 5 (3).

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ : Πολιτικοί Μηχανικοί  6 (2), Μαθηματικό  4 (3), Φιλοσοφική  4 (2), Ιατρική  4 (2), ΤΕΦΑΑ  2 (3) , Οδοντιατρική 3 (2).

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ : Μηχανολόγοι 6 (2), Πληροφορική 7 (1), Φιλολογικό 3 (2), Οικονομικό2  6 (1), Φαρμακευτική 2 (5), Πολιτικών Επιστημών 6 (1)


     Δίπλα στη βαθμολογία της κάθε ομάδας αναγράφεται σε παρένθεση ο αριθμός των αγώνων που της έχουν απομείνει για τη φάση αυτή.



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/11, ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ "2" : 48-82

 
OIΚΟΝΟΜΙΚΟ  "2"     2013-14



 

Πέμπτη, 21 Νοεμβρίου 2013

Πέμπτη 21/11, ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΝΟΜΙΚΗ : 59 - 72, ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ "2" :45-64

NOMIKH
 
===================================
 
 
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  2
2013-14
 

Τετάρτη 20/11, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ :70-56, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ : 84-76

 
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  2013-14
 
=======================================
 
 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ   2013-14
 

Τρίτη 19/11, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ "3" : 98-36, ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝ.- ΧΗΜΙΚΟ : 70-80




ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ  2013-2014
 
=============================
 
 
 

 
ΧΗΜΙΚΟ  2013-14
 
 
 
 

Δευτέρα 18/11, ΦΥΣΙΚΟ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 70 - 75, ΤΕΦΑΑ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 73-54


ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ  2013-2014
 
 
==============================
 
 
 
ΤΕΦΑΑ  2013-2014

Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2013

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 15/11)








Α΄ ΟΜΙΛΟΣ :  Γεωπονία  4 (3) ,  Φυσικό  5 (3) , Μηχανολόγοι Μηχανικοί2  4 (3), Δασολογία  4 (4), Κτηνιατρική  4(4),   Νομική  3 (4),   Μηχανικοί  Χωροταξίας & Ανάπτυξης  3 (3).

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ : Ηλεκτρολόγοι ΜΜΥ  6 (3), Οικονομικό  2 (5), Γεωλογία  3 (3), Χημικοί Μηχανικοί  4 (4), Οικονομικό3  3 (3) , Ιστορικό-Αρχαιολογικό  5 (3) , Χημικό 3 (4).

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ : Πολιτικοί Μηχανικοί  6 (2), Μαθηματικό  4(3), Φιλοσοφική  4 (2), Ιατρική  4 (2), ΤΕΦΑΑ  1 (3) , Οδοντιατρική 2 (3).

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ : Μηχανολόγοι 4 (3), Πληροφορική 5 (2), Φιλολογικό 2 (3), Οικονομικό2  4 (2), Φαρμακευτική 1 (4), Πολιτικών Επιστημών 5 (2)


     Δίπλα στη βαθμολογία της κάθε ομάδας αναγράφεται σε παρένθεση ο αριθμός των αγώνων που της έχουν απομείνει για τη φάση αυτή.

Αποτελέσματα 5ης εβδομάδας




 

ΔΕΥΤΕΡΑ          18/11        ΦΥΣΙΚΟ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ    70-75    
                                           ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΤΕΦΑΑ  54-73

 ΤΡΙΤΗ              19/11         ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3  : 98-36
                                           ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝ.- ΧΗΜΙΚΟ : 70-80

ΤΕΤΑΡΤΗ          20/11        ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. : 70-56
                                           ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ : 84-76

ΠΕΜΠΤΗ            21/11       ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΝΟΜΙΚΗ : 59 - 72
                                        ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ 2 :45-64

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      22/11      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ "2"- ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ : 82-48

   
 

       
     
              
     
       
     
       
     
       

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (στις 25/11)







Α΄ ΟΜΙΛΟΣ :  Γεωπονία  4 (3) ,  Φυσικό  5 (3) , Μηχανολόγοι Μηχανικοί2  4 (3), Δασολογία  4 (4), Κτηνιατρική  4(4),   Νομική  3 (4),   Μηχανικοί  Χωροταξίας & Ανάπτυξης  3 (3).

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ : Ηλεκτρολόγοι ΜΜΥ  6 (3), Οικονομικό  2 (5), Γεωλογία  3 (3), Χημικοί Μηχανικοί  4 (4), Οικονομικό3  3 (3) , Ιστορικό-Αρχαιολογικό  5 (3) , Χημικό 3 (4).

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ : Πολιτικοί Μηχανικοί  6 (2), Μαθηματικό  4(3), Φιλοσοφική  4 (2), Ιατρική  4 (2), ΤΕΦΑΑ  1 (3) , Οδοντιατρική 2 (3).

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ : Μηχανολόγοι 4 (3), Πληροφορική 5 (2), Φιλολογικό 2 (3), Οικονομικό2  4 (2), Φαρμακευτική 1 (4), Πολιτικών Επιστημών 5 (2)


     Δίπλα στη βαθμολογία της κάθε ομάδας αναγράφεται σε παρένθεση ο αριθμός των αγώνων που της έχουν απομείνει για τη φάση αυτή.

Δευτέρα, 11 Νοεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 4ης εβδομάδας (11-15 /11)





 

ΔΕΥΤΕΡΑ           11/11  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ : 57-54   
                                                                          (καν. αγ. 50-50)
                                        ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ2 74-64
 
ΤΡΙΤΗ                 12/11  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2 : 59-54
                                        ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ : 81-79
 
ΤΕΤΑΡΤΗ           13/11  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠ. 81-50
                                        ΦΥΣΙΚΟ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ  56-69
 
ΠΕΜΠΤΗ            14/11   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ - ΙΑΤΡΙΚΗ  82-77
                                          ΝΟΜΙΚΗ - ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ  48-30
 
 

Παρασκευή, 1 Νοεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 3ης εβδομάδας ( 4-8 / 11 )



 
 
 
ΔΕΥΤΕΡΑ      4/11     ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. - ΙΑΤΡΙΚΗ : 84 - 65
                                   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ2 : 78 - 82
 
ΤΡΙΤΗ            5/11     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΧΗΜΙΚΟ : 60-34
                                    ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ : 64-75
 
ΤΕΤΑΡΤΗ      6/11    ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΦΥΣΙΚΟ : 74-76
                                  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ3 - ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧ.  :58-72
 
ΠΕΜΠΤΗ       7/11   ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ - ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ-ΑΝΑΠ. : 82-48
                                   ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΓΕΩΛΟΓΙΑ : 62-50
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  8/11    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ   72-69
                                     ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ2 : 65-38